HAKKIMIZDA

Firmamız Canberk Gıda, Türk gıda sektöründe 1999 yılından beri faaliyet gösteren bir aile şirketidir. Şirketimizin 2014 yılına kadar asıl faaliyet konusu temsilciliğini yaptığı gıda ürünlerinin kamu ihaleleri bazında satışı ve dağıtımıdır. Bu tarihten sonra firmamız bu faaliyet konularına bir de üretimi ilave etmiştir.

İlk önceleri tamamen ortaklarımızın özel zevki olarak başlayıp gelişen, doğal mayalı ürünler ve mayalarının üretimi ve satışı, kısa süre zarfında Şirketimizin ana iş kolu haline gelmiştir.

Firmamızı taşıyarak sırf maya ve unlu mamuller üretimi için hazırladığımız imalathanemizde, yüksek kaliteli ürün geliştirmek ve üretebilmek amacıyla gerekli tüm alt yapı ve ekipman sağlanmış, çalışan personel gerek şirket bünyesinde gerekse dışarıdan sağlanan eğitimcilerle eğitilmiştir.

Markamız Mayaköy sürekli interaktif bir şekilde sürdürdüğümüz blog ve satış sitemizle giderek daha çok kişiye ulaşabilmekte, sıcak satış noktalarında ürünlerimiz ve markamız her geçen gün daha çok kişi tarafından tanınmaktadır.

Çağımızda hazır gıda sektörünün hızla ilerlemesi, her gün market raflarına yeni endüstriyel ürünlerin ilave olması doğal, organik ve geleneksel üretim metotlarıyla üretilen ürünlere talebin de giderek artmasına sebep olmaktadır. Sosyal medyanın da destek ve tanıtımı ile organik sağlıklı ürünlerin farkındalığı dolayısıyla da satışı artmaktadır. Bu noktada Mayaköy ürünleri sadece organik ürün talebini değil aynı zamanda geleneksel üretim metotlarının sağladığı sağlık ve lezzet arayışını da karşılamaktadır.

Şu anda bünyenizde satışı devam eden ekmeklerimizin yanında doğal maya ve organik ürünler kullanarak geliştirip, ürettiğimiz diğer pek çok unlu mamulümüz, içecek ve doğal ürünlerimiz mevcuttur. Bu ürünlerimizin perakende satışı, mağazalarımızda yapılmaktadır. Dayanıklı ekmek ürün grubumuzla sadece Türkiye market raflarında değil, Dünya çapında da nihai tüketicilere ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Saygılarımızla,

Canberk Gıda Ltd. Şti